#1 виробник в Україні #1 виробник в Європі

#1 виробник в Україні
#1 виробник в Європі

Наш бренд

Фасоване яйце під брендом «Квочка» представлено в найпопулярніших споживчих сегментах. За рахунок збалансованої цінової політики та широкої лінійки асортименту, ми надаємо українським покупцям оптимальний вибір якісних продуктів та забезпечуємо довгострокове зростання бізнесу Компанії.

 

Фасована продукція Компанії представлена і реалізується в більш ніж 2 000 торгових точок по всій Україні, при цьому частка продажів продукції під брендом «Квочка» на ринку фасованої продукції зростає.

КВОЧКА

«Квочка» – популярний бренд в сегменті фасованих яєць. «Квочка» пропонує споживачам якісну та корисну продукцію за привабливою ціною. Ми власноруч виробляємо корми для наших курей-несучок, тому ми знаємо напевне – яйця «Квочка» не лише корисні, але й надзвичайно смачні!

«Квочку» схвалено Українським НДІ Харчування.

ДОМАШНІ

До сімейного сніданку, святкового столу чи апетитної випічки немає нічого кращого, ніж домашні яйця. Ми подбали, щоб вони потрапили до Вашого родинного столу. Ці яйця — від курей, яких доглядають як домашніх і годують лише натуральними кормами. Вони поживні, корисні та дуже смачні, адже створені природою для Вас.

КВОЧКА XL

«Квочка XL» - це добірні столові яйця вищої категорії (Св). Кожне із 10 яєць в упаковці важить більше 73 грам. Продукт «Квочка XL» займає верхню цінову позицію в портфелі бренду «Квочка» і націлений на найвимогливіших покупців, які прагнуть купувати продукцію вищого гатунку. 

КВОЧКА XL

ORGANIC EGGS

Компанія йде в ногу з часом та пропонує українським покупцям сучасний продукт під торговою маркою «Organic Eggs». Цей бренд займає верхню позицію в портфелі торгової марки «Квочка» і представляє основні цінності Компанії – свіжі та натуральні продукти. «Organic Eggs» — це максимум природної користі.

Більш детальна інформація доступна за посиланням: kvochka.com.ua

Ключові факти

6 368 тонн

сухих яєчних продуктів вироблено 2017 року

Останні оновлення