БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

Більше 7 років наша компанія розповсюджує товари, а саме яйце та яєчний порошок, що виробляються виключно в Україні на наших виробничих потужностях та експортуються до більш ніж 40 країн світу. AVANGARDCO широко відоме та одне з найбільших підприємств України в цій галузі. Наша торгова марка AVANGARDCO була зареєстрована в Україні 10.03.11 та визнана як відома.

Відповідно до Паризької конвенції про захист промислової власності від 20 березня 1883 р. ( Стаття 6 (1)): «Якщо агент або представник особи, яка є власником знаку в одній із країн Союзу, застосовує без дозволу власника, для реєстрації знаку від свого імені, в одній або декількох країнах Союзу, власник має право виступити проти реєстрації, яка подається на заявку, або вимагати її скасування».

У зв'язку з цим, беручи до уваги пункт 1 статті 6 Паризької конвенції про захист промислової власності, ніхто, крім AVANGARDCO, не має права зареєструвати однакову марку без дозволу власника в будь-якій із країн Союзу. Використання TM AVANGARDCO іншими компаніями вважається порушенням прав власника (крадіжкою), що тягне за собою відповідальність згідно міжнародного законодавства. Компанія AVANGARDCO не доручила нікому реєструвати TM AVANGARDCO, і не надала права користуватися TM AVANGARDCO.