29% часткав промисловому виробництві яєць в Україні

29% частка
в промисловому виробництві яєць
в Україні

Наша компанія

AVANGARDCO IPL - найбільший виробник яєць і сухих яєчних продуктів в Україні та Європі. Це вертикально інтегрований бізнес, що охоплює весь виробничий цикл від комбікормових заводів, інкубаторів, фабрик для підрощування молодняка і утримання курей-несучок, двох птахокомплексів повного циклу до складів тривалого зберігання продукції, заводу з переробки яєць «Імперово Фудз» і біогазового заводу.

AVANGARDCO IPL володіє сучасними виробничими потужностями по всій Україні, головний офіс Компанії знаходиться в Києві. На підприємствах AVANGARDCO IPL міститься одне з найбільших в Європі поголів'я курей-несучок.

Станом на кінець 2017 року AVANGARDCO IPL займає 29% промислового ринку яєць і 63% ринку cухіх яєчних продуктів України. На локальному ринку, Компанія реалізує свою продукцію в мережі супермаркетів і роздрібні магазини, оптовим покупцям і промисловим клієнтам по всій Україні. Компанія також реалізує яйця під торговою маркою «Квочка».

AVANGARDCO IPL є найбільшим експортером яєць і сухих яєчних продуктів з України і реалізує продукцію в більш ніж 40 країн світу, в основному на Близький Схід, в країни Африки, Азії, СНД та ЄС.

AVANGARDCO IPL дотримується високих стандартів якості продукції і застосовує широких спектр заходів біобезпеки.

З травня 2010 року акції AVANGARDCO IPL у формі Глобальних депозитарних розписок торгуються на Лондонській фондовій біржі.

Корпоративне відео

Play video

Ключові факти

6 368 тонн

сухих яєчних продуктів вироблено 2017 року

Останні оновлення