30% часткав промисловому виробництві яєць в Україні

30% частка
в промисловому виробництві яєць
в Україні

ПАТ «Агрохолдинг Авангард» дотримується норм законодавства при утилізації курячого посліду із птахофабрики в Херсонській області

Позиція компанії 

Агрохолдинг “Авангард” спростовує інформацію щодо причетності птахофабрики в Херсонській області до розкидання курячого посліду і пов”язаного із цим виникнення смороду. “Авангард” дотримується чинного природоохоронного законодавства та норм щодо функціонування птахофабрик. Компанія володіє всіма необхідними дозволами (в тому числі експлуатаційним дозволом, дозволами на викиди), а підприємство в с. Східне Білозерського району Херсонської області регулярно проходить необхідні перевірки контролюючими органами.

Чірков Андрій Олександрович, директор філії Чорнобаівка ПАТ “Агрохолдинг Авангард”: “60% курячого посліду із птахофабрики, розташованої в с. Східне (Восточное) Херсонської області, “Авангард” утилізовує на заводі із виробництва біогазу, який розташований, як і фабрика в 30 кілометрах від міста Херсон. Такий завод було введено в експлуатацію “Авангардом” в 2016 році спеціально для потреб утилізації і переробки курячого посліду в біогаз. Завод має ліцензію на виробництво електроенергії, дозвіл на викиди і є членом енергоринку, тому постачає енергію херсонцям. 40% курячого посліду підприємство продає місцевим фермерам, землі яких розташовано в тому числі і недалеко від птахофабрики. Підприємці самостійно приймають рішення щодо використання придбаного посліду”.

Ми звертаємось до медіа із проханням припинити розповсюдження неправдивої інформації. Агрохолдинг “Авангард” готовий на запит ЗМІ надати всі необхідні дозвільні документи.