БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

БЕЗПЕКА ТА СТАБІЛЬНА ЯКІСТЬ ПРОДУКТІВ

ТМ “Квочка” підпримує дитячий фестиваль “Казкові мрії”

Агрохолдинг “Авангард”, виробник яєць під торговою маркою “Квочка” надав благодійну підтримку щорічному всеукраїнському конкурсу-фестивалю таланту та краси для дітей з інвалідністю “Казкові Мрії”. Фестиваль відбудеться 3 червня о 13:00 у парку “Позняки” (м. Київ, вулиця Михайла Драгоманова). Організаторами події виступили Благодійна організація “Міжнародний Благодійний Фонд “Справедливість” та Благодійний фонд “Волонтерське об’єднання “Крила”.

“Наша мета - підтримка та розвиток творчих здібностей дітей з інвалідністю, розкриття їх творчого потенціалу та сприяння їх подальшому творчому зростанню”, - розповідає одна із засновниць Фонду, Наталія Мірошниченко.

Організатори очікують, що в цьому п’ятому ювілейному фестивалі візьмуть участь більше тисячі дітей та молоді, що може стати рекордом України.

“Ми розуміємо наскільки важливою для дітей із інвалідністю є їх соціалізація, - ділиться одна із засновниць Фонду Олена Бондарчук-Ладная, - Ми прагнемо допомогти дітям знайти друзів, коло спілкування, а разом із тим - привернути увагу громадськості до проблем та потреб таких дітей”.

В програмі Фестивалю: шоу талантів, виставки творчих робіт, гала-концерт, творчі майстер-класи та інтерактиви. Також відбудеться дефіле дітей з синдромом Дауна у вбраннях від відомих українських дизайнерів - Ольги Бублікової, бренду TAGO, Наталії Панченко.

“Як соціально-відповідальна компанія і виробник яєць як продуктів харчування для сімей, ми радо підтримали фестиваль-конкурс, - прокоментувала Маріанна Коніна, керівник напрямку комунікацій агрохолдингу “Авангард”. – Ми віримо, що спільними зусиллями зробимо для дітей справжнє свято і допоможемо їм не тільки виявити свої таланти, а й знайти нових друзів”.

Ведучі фестивалю - Тала Калатай, відома українська телеведуча, акторка театра та кіно, педагог та Мішель Сайкалі, відомий український шоумен.

“Нам дуже потрібна така подія. Завдяки Фестивалю ми розкриваємо свій потенціал і показуємо іншим людям, що також можемо багато чого робити – співати, танцювати, малювати. Номерів однакових нема!” - ділиться враженнями минуло річний учасник фестивалю Ростислав Громов.

Виступи учасників оцінюватиме журі з України, в складі якого провідні діячі культури і мистецтв, зірки шоу-бізнесу, актори.

Партнери фестивалю: The Coca-Cola Company, Kiwi RENT, Компанія “Зернарі”,  ТОВ“Промислово-торгова компанія Шабо”, Житомирський маслозавод - компанія “Рудь”, ЕКО-ферма “Молоко від фермера”, Компанія Fornetti, Журнал “Cosmo Lady”, український бренд одягу TAGO, одяг для дівчаток mi-mi-SO.

Переглянути фото- та відеозвіт наших попередніх заходів конкурсу-фестивалю “Казкові мрії“ можна на сторінці Міжнародного благодійного фонду Справедливість у Facebook та YouTube.

Інформаційна довідка:

Фонд “Справедливість”

Фонд Благодійний фонд Волонтерське об’єднання “Крила”

Агрохолдинг “Авангард”