#1 виробник в Україні #1 виробник в Європі

#1 виробник в Україні
#1 виробник в Європі

Авангард розширює експортні кордони до Близького Сходу

Київ, Україна - холдингова компанія AVANGARDCO INVESTMENTS PUBLIC LIMITED (далі Компанія, або Авангард, агрохолдинг Авангард), одна з основних агропромислових компаній в Україні, що займається виготовленням яєць та яєчних продуктів, повідомляє, що в цьому місяці Голова ради директорів Олег Бахматюк був з офіційним візитом на Близькому Сході, відвідавши низку країн, включаючи Йорданію, Ліван та Ірак. 

Протягом одного тижня було проведено 30 ділових зустрічей та переговорів з іноземними високими посадовими особами, а саме, з Міністром сільського господарства Йорданії Саідом Аль Масрі, Міністром сільського господарства Лівану Хадже Хассан,  Міністр харчової промисловості та сільського господарства республіки Курдистан  Джаміль Ахмед Аббасі, та Головами Торгово-промислових палат Йорданії Раід Саіфі та Лівану Рабіх Сабра.  На цих зустрічах обговорювались питання харчової безпеки цих країн та можливої ролі України, як країни-експортера продукції тваринництва.

Також Олег Бахматюк зустрівся з найвідомішими бізнесменами Йорданії, Лівану та Іраку. На зустрічах обговорювались можливості поставок до цих країн продукції тваринництва взагалі та яйця курячого харчового зокрема. Згідно з оцінкою Компанії ринку Близький Схід є потенційним ринком збуту яєць та яєчної продукції у розмірі приблизно 7,5 млрд. яєць щорічно, при чому на Ірак припадає більш ніж 50% поставок.

Пан Бахматюк, Голова ради директорів Компанії, зазначає: «Розширення експортного ринку збуту яйця курячого харчового є однією зі стратегічних цілей компанії Авангард. Поїздка до регіону Близького Сходу розкрила величезний потенційний ринок, який представляє собою поставку яйця курячого харчового до цього регіону, а також зустріч довела  високу зацікавленість місцевих органів влади та представників бізнесу у співпраці з українськими виробниками. Я переконаний, що проведені зустрічі призведуть до плодотворної співпраці в майбутньому.»