#1 виробник в Україні #1 виробник в Європі

#1 виробник в Україні
#1 виробник в Європі

AVANGARDCO IPL та ТМ «Квочка» відсвяткували Всесвітній день яйця зі своїми споживачами

13 – 14 жовтня 2012 року компанія AVANGARDCO IPL спільно з ТМ «Квочка» відсвяткувала Всесвітній день яйця, об’єднавши любителів продукції компанії в 5 містах України: Хмельницькому, Харкові, Донецьку, Черкасах та Херсоні. Така географія не випадкова, адже саме в цих регіонах знаходяться найбільші підприємства Компанії. Нам приємно відзначити, що дана ініціатива зібрала майже 5 000 жителів цих міст!

Особливу увагу ми приділили нашим маленьким гостям, для них було заплановано багато цікавих заходів: конкурси та розваги з казковими героями, величезна розмальовка «Пташиний двір», аквагрим, чудові повітряні кульки. Всі відвідувачі свята весело танцювали разом з тренерами – професійними танцюристами «МайДанс».

А потім було пригощання смачними стравами: гарячі сендвічі з яйцем, повітряні бізе, а також безліч інших смачних страв з використанням яєць. Адже, так приємно після гарно і активно проведеного часу підкріпитися корисними стравами! Недаремно дієтологи називають яйця величезними природними вітамінами в 100% натуральній оболонці, тому що вони містять велику кількість поживних речовин, необхідних для здорового харчування.

Не дивлячись на примхи погоди, у всіх учасників свята залишилися гарний настрій та приємні спогади про святкування Всесвітнього дня яйця разом з компанією AVANGARDCO IPL та ТМ «Квочка».