10,5 млн. поголів'я курей несучок

10,5 млн.
поголів'я курей несучок

AVANGARDCO INVESTMENTS PUBLIC LIMITED Avangardco IPL - другий у світі із виробництва яєць

КИЇВ, Україна - AVANGARDCO INVESTMENTS PUBLIC LIMITED (LSE: AVGR) («Компанія» або «AVANGARCO IPL»), найбільший виробник яєць і яєчних продуктів в Україні, повідомляє що World Poultry, провідне видання в галузі птахівництва, визнало Авангард другим у світі виробником яєць (22 млн. курей-несучок). Американська компанія Cal-Maine Foods (29 млн. курей-несучок) займає перше місце.

«Ми раді, що нас визнали другим у світі виробником яєць. Наша мета - далі розвивати наш бізнес і підсилити ефект від масштабу, тому ми продовжуємо інвестування в будівництво двох нових великомасштабних комплексів з виробництва яєць, «Авіс» і «Чорнобаївське». Комплекси будуються у відповідності з новітніми технологічними стандартами в галузі птахівництва. Після запуску комплексів і виходу на їх повну потужність Авангард стане першим серед виробників яєць в світі з 29 мільйонами курей-несучок і обсягом виробництва в розмірі 8,2 мільярда штук яєць на рік.» - прокоментував Олег Бахматюк, Голова Ради Директорів Компанії.

«Завдяки підприємницькому таланту, застосуванню останніх технологій, сучасних систем з управління та контролю Авангард демонструє феноменальне зростання і показники прибутку. Повна інтеграція, ефективність та відносно низька вартість зерна внесуть свій внесок у рентабельність Компанії. Це, в свою чергу, сприятиме подальшому розширенню бізнесу компанії, яка має можливість використовувати ці переваги при постачаннях на внутрішній і міжнародний ринки.» - зазначив доктор Саймон Шейн *.

Повний текст статті дивіться, будь ласка, за посиланням: http://www.worldpoultry.net/background/avangard-emerges-as-a-world-force-in-eggs-9681.html.

* Доктор Саймон Шейн є почесним професором кафедри епідеміології та охорони здоров'я школи ветеринарної медицини при Луїзіанському державному університеті, де він вів викладацьку та наукову діяльність з 1979 по 2001 рік. В даний час він ад'юнкт-професор кафедри птахівництва державного університету штату Північна Кароліна.

Він отримав ступінь ветеринара в Університеті Преторії, Південна Африка, в 1964 році і кандидатську ступінь у галузі кормів для птиці в Корнельському університеті в 1969 році. Згодом він отримав ступінь магістра в галузі бізнес лідерства в Університеті Південної Африки в 1975 році, будучи директором з виробництва великого інтегрованого виробника бройлерів в Південно-Африканській Республіці.

Він був нагороджений Дипломом науковця Королівського коледжу ветеринарних хірургів в 2001 році, в 1991 році став привілейованим дипломатом Американського коледжу ветеринарів в галузі птахівництва, в 2005 році отримав нагороду AAAP Lasher-Botorff Award. Професор Шейн активно бере участь у всіх аспектах американського і міжнародного виробництва бройлерів і яєць з особливим акцентом на біобезпеку, економіку та безпеку харчових продуктів, надаючи консультації на Близькому Сході, в Африці та Азії.

Для запитів інвесторів:

Вікторія Корольчук
AVANGARDCO IPL
Начальник відділу відносин з інвесторами

Телефон: +38 044 593 28 60
Моб.: +38 067 214 84 23
e-mail: v.korolchuk@avangardco.ua