10,5 млн. поголів'я курей несучок

10,5 млн.
поголів'я курей несучок

Соціальні ініціативи Avangardco IPL

Avangardco Investments Public Limited, лідер аграрного сектору української економіки, використовує свої ресурси не лише для збільшення прибутку, що є основним завданням кожної комерційної структури, але й спрямовує їх на різноманітні соціальні програми. Окрім цього, реалізація власних соціальних ініціатив вже давно перетворилася на добру традицію компанії.

Цього року компанія Avangardco IPL взяла активну участь в підготовці до навчального року Східненської загальноосвітньої школи, яка знаходиться в Херсонській області. Так, з 1 вересня навчальний заклад, в якому здобувають освіту діти з трьох сусідніх сіл, приступив до роботи з вдосконаленою матеріально-технічною базою. Поряд з цим, при значній підтримці Avangardco IPL в школі було виконано всі необхідні ремонтні роботи, замінено двері, відремонтовано каналізацію та відновлено водопостачання.

Ще одним кроком назустріч громадянам, стало сприяння у відкритті Міського центру серця, організованого на базі Херсонської міської клінічної лікарні імені А. С. Лучанського. Завдяки новому медичному закладу, пацієнтам з гіпертонічною хворобою та ішемічною хворобою серця надається лікування за сучасними стандартами та технологіями.

За підримки Avangardco IPL необхідним обладнанням був оснащений кардіо-реанімаційний блок Центру серця: надано лабораторне обладнання для обстеження пацієнтів з інфарктом міокарда, обладнання моніторування для контролю функції серцевої діяльності, закуплено дефібрилятор, дозатори для контролю введення медикаментів. Окрім цього, палати для ветеранів в інфарктному, кардіологічному та ревматологічному блоках було оснащено необхідною побутовою технікою.

«Завдяки допомозі «Авангарду», встановлено обладнання, якого так не вистачало для оснащення блоків. Від усіх співробітників і пацієнтів хочеться сказати слова вдячності Компанії за такий благородний жест, який принесе людям здоров'я і радість життя! »- прокоментувала головний лікар Центру, Людмила Василівна Ломако.

За словами спеціаліста, лабораторне обладнання для кардіо-реанімаційного блоку міського Центру серця, надане компанією Avangardco IPL, є великим і значним подарункомдля клініки.