ВЕРТИКАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ БІЗНЕСУ

ВЕРТИКАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ БІЗНЕСУ

Біобезпека

Компанія використовує широкий спектр заходів для забезпечення біобезпеки, щоб звести до мінімуму ризик зараження або епідемій серед поголів'я.

Ми створили всі умови, щоб повністю запобігти контакту між поголів'ям і носіями захворювань, такими як дикі птахі і інші шкідники.

Ми утримуємо птицю в закритих виробничих приміщеннях, кожен виробничий об'єкт оточений дезінфекційним бар'єром і знаходиться принаймні в 300-1,200 метрах від найближчих населених пунктів.

Для попередження передачі захворювань від більш дорослого до більш молодого та уразливого поголів'я, Компанія застосовує практику утримання молодняку одного віку в зонах підрощування і одночасно переміщує поголів'я в індустріальну зону, що вєдповідає міжнародним стандартам.

Під час санітарних перерв у виробничому процесі, ми ретельно прибираємо і проводимо дезінфекцію виробничих ділянок.

Наші птахофабрики розташовані на значній відстані один від одного, щоб ми мали можливість локалізувати інфекційні захворювання в разі спалаху і запобігти поширенню на інші фабрики.

Ми ретельно контролюємо поставки кормів, зводимо до мінімуму контакт між персоналом і поголів'ям, а також набуваємо батьківське поголів'я більш стійке до захворювань.

Ми вакцинуємо всіх курчат в наших інкубаторах проти хвороби Ньюкасла, хвороби Марека, бронхіту та інших захворювань відповідно до законодавства України. На наших птахофабриках ніколи не виникало випадків спалахів пташиного грипу, хвороби Ньюкасла або хвороби Марека.

Співробітникам птахофабрик заборонено тримати птицю в домашніх господарствах.

Ми стежимо за здоров'ям наших співробітників, а також за станом здоров'я поголів'я.

Крім того, ми впровадили суворі заходи біологічної безпеки на наших комбікормових заводах, що включає обмеження доступу, наявність дезінфекційних огорож, дезінфекцію складських приміщень, а також регулярні раптові перевірки сировини і готового корму в місцевих і регіональних лабораторіях.

До складу Компанії входять і спеціалізовані лабораторії, в кожній з яких працюють висококваліфіковані співробітники. Всі співробітники проходять обов'язкову підготовку перед початком роботи на підприємстві; ми регулярно перевіряємо їх знання щодо дотримання правил біологічної безпеки та проводимо навчання персоналу.