Наші продукти

Яйця

Наші яйця відповідають сучасним українським і міжнародним ветеринарним і санітарним вимогам і стандартам. Вся продукція має якісні та ветеринарні сертифікати. Крім того, наші яйця відповідають вимогам стандарту «Халяль» і дозволені для експорту в Європейський Союз.
Свіжі яйця
Малі (С2) (S, 43-52,9 гр) Білі Коричневі
Середні (С1) (M, 53-62,9 гр) Білі Коричневі
Великі (С0) (L, 63-72,9 гр) Білі Коричневі
Пакування

5-шарові коробки

  • 630x310x330 мм (опція №1), 360 яєць в коробці
  • 590x295x320 мм (опція №2), 360 яєць в коробці
  • 550x275x290 мм (опція №3), 360 яєць в коробці

Приблизна вага коробки

19,5 кг (S), 23 кг (М), 25,5 кг (L)

Більш детальна інформація доступна за посиланням.

Яєчний порошок

З тисячами наших клієнтів з Євразії та Африки, AVANGARDCO зарекомендував себе як клієнтоорієнтований холдинг, що постійно піклується про якість і беспечність свої продуктів.

Компанія виробляє наступні основні типи сухих яєчних продуктів:

  • Сухий білок зі здатністю до збивання
  • Сухий білок гелеутворюючий
  • Яєчний порошок
  • Сухий жовток
  • Ферментований сухий жовток

Зважаючи на побажання клієнтів, ми можемо урізноманітнити асортимент, додаючи в продукт цукор, сіль і інші добавки.

Компанія виробляє яєчні продукти на заводі з переробки яєць "Імперово Фудз" – який є одним з найсучасніших і найбільш технологічно-розвинених об'єктів з переробки яєць на території Європи. Завод повністю обладнаний виробничими лініями SANOVO (Данія) - світового лідера у виробництві обладнання для переробки яєць.

"Імперово Фудз" сертифікований за міжнародними стандартами ISO 22000:2005, ISO 9001:2015 і FSSC 22000. Сухі яєчні продукти, вироблені на заводі, дозволені до експорту в Європейський Союз і відповідають вимогам стандарту "Халяль".

Більш детальна інформація доступна за посиланням.

Контакти для зв'язку

loading
Адреса: 03115, м. Київ,
Проспект Перемоги 121 В
Тел.: +38 044 393 40 47
Факс: +38 044 393 40 54
Експорт яєць:
Марущак Наталія N.Maruschak@avangardco.ua
Мовчан Андрій A.Movchan@avangardco.ua
Зарько Тетяна T.Zarko@avangardco.ua
Паламарчук Микола M.Palamarchuk@avangardco.ua
Карлаш Катерина K.Karlash@avangardco.ua
Експорт яєчних продуктів:
Смірнова Марина M.Smirnova@avangardco.ua
Кузнєцова Ольга O.Kuznietsova@avangardco.ua
Кондратюк Олександр O.Kondratyuk@avangardco.ua