HIGH-QUALITY AND SAFE PRODUCTS

HIGH-QUALITY AND SAFE PRODUCTS

AVANGARDCO IPL взяла участь у двох найбільших міжнародних виставках харчових продуктів та інгредієнтів

AVANGARDCO IPL взяла участь у двох найбільших міжнародних виставках харчових продуктів та інгредієнтів - SIAL Middle East (Абу-Дабі, ОАЕ, 21-23 листопада), а також Food Ingredients Europe & Natural Ingredients 2011 (Париж, 1-4 грудня).

“SIAL Middle East” – це відгалуження на Близькому Сході найбільшої виставки харчової промисловості в світі, велика ринкова платформа для професіоналів харчової промисловості, а також компаній, які поставляють супутні послуги. На сході виставка вперше пройшла в 2010 році.

Food ingredients Europe (Fi Europe або FiE) з 1986 року є міжнародним місцем зустрічі всіх зацікавлених сторін галузі харчових інгредієнтів. Виставка проводиться один раз на два роки в великих європейських містах і об’єднує провідних світових постачальників продуктів і напоїв, професіоналів в сфері досліджень і розвитку, виробничих і маркетингових фахівців.

Підготовлений для участі в експозиціях стенд AVANGARDCO IPL був орієнтований на широку аудиторію. За дні проведення виставок його відвідали близько 800 людей. Адже для цілого світу AVANGARDCO IPL асоціюється як найбільший виробник яєць і яєчних продуктів. Завдяки замкнутому циклу виробництва , компанія приділяє особливу увагу якості продукції, адже саме вона – ключовий фактор нашої конкурентоспроможності. Головний успіх AVANGARDCO IPL - у виробництві продукції найвищої якості за доступними цінами, а також в послідовному впровадженні сучасних технологій і управлінських програм для досягнення оптимальної продуктивності. Дебютувавши в ролі експонента, AVANGARDCO IPL в черговий раз заявив про себе на міжнародному рівні і підтвердив високий статус українських компаній. Участь у цих виставках для нас пройшла успішно і дозволила не тільки зміцнити партнерські стосунки, які вже склались, але і зацікавити продукцією Холдингу представників харчової галузі, які вперше проявили цікавість до компанії.