2,4 млрд. яєць вироблено 2017 року

2,4 млрд.
яєць вироблено
2017 року

Наша компанія

AVANGARDCO IPL - одна з найбільших агропромислових компаній України, що спеціалізується на виробництві яєць і сухих яєчних продуктів. Станом на кінець 2016 року Компанія займає 31% промислового ринку яєць і 87% ринку cухіх яєчних продуктів України. Поголів'я курей-несучок AVANGARDCO IPL є одним з найбільших у світі.

AVANGARDCO IPL є найбільшим експортером яєць і сухих яєчних продуктів з України. Компанія експортує свою продукцію до більш ніж 40 країн світу, в основному на Близький Схід, країни Африки, Азії, СНД та ЄС. На внутрішньому ринку, Компанія продає продукцію в мережі супермаркетів і роздрібні магазини, оптовим покупцям та промисловим клієнтам по всій Україні.

Компанія управляє складною і вертикально інтегрованою мережею активів, яка дозволяє випускати готову продукцію - яєце і сухі яєчні продукти, виробляти ключові вихідні ресурси, такі як комбікорм, а також вирощувати основні виробничі активи - курей-несучок. Унікальною особливістю нашої вертикально інтегрованої бізнес-моделі є й переробка відходів тваринного походження на цінні сировинні товари - біогаз, теплову енергію та електроенергію.

До складу AVANGARDCO IPL входять* дев'ятнадцять птахофабрик, десять фабрик з підрощування молодняка, шість комбікормових заводів, три склади тривалого зберігання яєць, два птахокомплекси «Авіс» і «Чорнобаївське» та завод з переробки яєць «Імперово Фудз». Підприємства розташовані в 14 регіонах України і в Автономній Республіці Крим, що спрощує логістику і дозволяє нам ефективно і своєчасно задовольняти споживчий попит.

Виробничі потужності AVANGARDCO IPL є одними з найбільш технологічно розвинених об'єктів на території України. Вертикальна інтеграція в поєднанні із сучасними технологіями забезпечують високу ефективність виробництва, строгий контроль за якістю продукції і знижують виробничі витрати. AVANGARDCO IPL постійно дотримується високих стандартів якості продукції і застосовує широких спектр заходів біобезпеки.

*Враховуючи тимчасово закриті птахофабрики на сході України і в Криму

Корпоративне відео

Play video

Ключові факти

6 368 тонн

сухих яєчних продуктів вироблено 2017 року

Останні оновлення