12 219 тонн сухих яєчних продуктів вироблено 2016 року

12 219 тонн сухих яєчних продуктів вироблено 2016 року

Звернення Генерального директора

Шановні колеги!

Нашу компанію ми розбудовуємо з 2003 року. Завдяки ефективній бізнес-стратегії, прогресивним технологіям у виробництві і щоденній професійній роботі всієї команди AVANGARDCO IPL став лідером з виробництва яєць і сухих яєчних продуктів на українському та світовому ринках.

Наші підприємства розташовані по всій Україні і налічують дев'ятнадцять птахофабрик з виробництва яєць, які обслуговують три інкубатори, десять зон з підрощування молодняка, шість комбікормових заводів, склади тривалого зберігання яєць і завод з виробництва яєчних продуктів "Імперово Фудз". Щоб задовольнити зростаючий попит і збільшити ефективність виробництва, ми реалізували інвестиційні проекти з будівництва двох нових, повністю автоматизованих птахокомплексів потужністю 11,2 мільйонів курей-несучок та розширили вже існуючі потужності заводу з виробництва яєчних продуктів.

Яйця і яєчні продукти, вироблені на наших підприємствах - безпечні і прийнятні за ціною. Завдяки високій якості продукції, AVANGARDCO IPL успішно продає свою продукцію у 42 країнах світу. Сьогодні ми продовжуємо розширювати нашу клієнтську базу і виходити на нові ринки збуту.

Незважаючи ні на що, компанія йде до своєї мети стати виробником яєць номер один у світі і постійно вивчає можливості подальшого зростання, спираючись на свої сильні сторони.

Я хочу подякувати нашим акціонерам і співробітникам за багаторічну підтримку і сподіваюся, що 2017-ий стане роком позитивних змін для всієї України. Я можу з упевненістю сказати, що тоді AVANGARDCO IPL, маючи всі переваги для забезпечення довгострокового зростання основних показників, зможе швидше і ефективніше досягти лідируючих позицій у всьому світі.